Hebei Kayi Building Materials Technology Co., LTD

Producent wysokiej jakości do budowy kontenerów, modułowych kontenerów, domów prefabrykowanych.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPrefabrykowane budynki komercyjne

Nowoczesne budynki komercyjne z prefabrykatów, budynki tymczasowe ze stali galwanizowanej

Wszystkie domy w kontenerach są bardzo zadowolone. KOWYI jest rzetelnym partnerem biznesowym !!!

—— ADF inc.

Zrobiliśmy biznes od 3 lat. KOWI zawsze dostarczam najlepszą jakość i cenę.

—— AP pvt ltd

Im Online Czat teraz

Nowoczesne budynki komercyjne z prefabrykatów, budynki tymczasowe ze stali galwanizowanej

Chiny Nowoczesne budynki komercyjne z prefabrykatów, budynki tymczasowe ze stali galwanizowanej dostawca
Nowoczesne budynki komercyjne z prefabrykatów, budynki tymczasowe ze stali galwanizowanej dostawca Nowoczesne budynki komercyjne z prefabrykatów, budynki tymczasowe ze stali galwanizowanej dostawca

Duży Obraz :  Nowoczesne budynki komercyjne z prefabrykatów, budynki tymczasowe ze stali galwanizowanej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Hebei, Chiny
Nazwa handlowa: KAYI
Orzecznictwo: CE/ISO 9001
Numer modelu: KAYI-PCB-09

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1. Zmontowane ładowanie i transport 2. Transport płaskich paczek
Czas dostawy: 10-30 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T
Możliwość Supply: 500 zestawów miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
aplikacji: Willa, hotel, chata, dom wypoczynkowy, dom wakacyjny, domy wakacyjne Nazwa produktu: Żółte i białe prefabrykowane budynki komercyjne ze stali ocynkowanej
Żywotność: 25 lat Kolor: dostosować
materiał: stal, stal ocynkowana rozmiar: 20 stóp, 40 stóp można dostosować

Żółte i białe prefabrykowane budynki komercyjne ze stali ocynkowanej

Wprowadzenie produktów

Główną informacją dla mobilnego pokoju kontenerowego jest stalowa rama ramy i płyta warstwowa ściennego sufitu. Jakość tych dwóch materiałów ma bezpośredni wpływ na jakość pomieszczenia z pojemnością. Różnice między kanałami wyświetlają się głównie w różnicach grubości stali w kanale, część żywych pojemników producenta znajduje się na powierzchni szczeliny nie jest duża, ale grubość stalowego kanału jest różna, sprawiają, że zdolność przyjmowania pojemnika jest różna.Saloon carconcurrently "room" i " samochód "dwie duże funkcje, ale jego atrybut lub samochód, jest rodzajem przenośnego, ma siedzibę szeregu niezbędnych urządzeń. W obiekcie samochodowym znajdują się: akcesoria do pieców, lodówka, sofa, krzesło męskie, umywalka do rąk i twarzy, klimatyzacja, telewizor, sprzęt nagłośnieniowy i inne. Weź zestaw podróży "jedzenie, odzież i schronienie, linia" w ciele, to uświadomienie ci "w życiu podróżować, w życiu podróży" modernizacji produktów. Rv w pierwszej kolejności może zaspokoić potrzeby użytkowników i potrzeb odpoczynku, biurko i krzesło jest niezbędne. Zgodnie z różnymi potrzebami, mogą być wyposażone w różne wielkości i turystyczne łóżka samochodowe, takie jak szerokie luksusowe podwójne łóżko, standardowe podwójne łóżko, górne i dolne za pomocą pojedynczego łóżka, sofa lub stół, kombinacja złożonego łóżka, po użyciu skracalny zwrot łóżko i może w pełni zaspokoić spersonalizowane potrzeby. Odpoczynek po odpowiedniej żywności i napoju stanie się kolejną pilną potrzebą rozwiązania problemów. Nie martw się, samochód turystyczny z pełnym zestawem małej kuchni!

Parametr produktu


Rozmiar 6000 mm x 2438 mm x 2640 mm
Panel dachowy Ocynkowana, zimnogięta rama dachowa z rynną
Zdejmowany słupek Stalowy filar formowany na zimno, dobrze pomalowany
Ściana Płyty warstwowe z wełny szklanej ze stali kolorowych o grubości 75 mm
Okno 1085 * 1480 mm / 780 * 1080 mm

cechy produktu

Dane dotyczące paneli warstwowych kolorów obecnie na rynku są dobre i złe są wymieszane, niektóre przyczepy kontenerowe, niektóre używane w domach prefabrykowanych, w różnych zastosowaniach płyt warstwowych typu caigang różnica grubości blach stalowych jest bardzo duża. Płyta warstwowa Caigang w przypadku zastosowania w domach prefabrykowanych w jednym pojemniku, po kilku miesiącach płyty z płytką typu caigang może być obecna, jest roztrzaskana, rdza i szereg problemów, od żywych ludzi obecnych uszkodzony pojemnik.
Dlatego na żywo jeden pojemnik musi wykorzystywać dedykowany do jednego pojemnika z płytką caigang, nie ze względu na zmniejszenie kapitału, a użycie nie pasuje do standardowej płyty kanapkowej caigang, więc wpływaj na żywą osobę, używając życia pojemnika, zysku i straty.Saloon carconcurrently "pokój "i" samochód "dwie duże funkcje, ale jego atrybut lub samochód, jest rodzajem przenośnego, ma siedzibę szeregu niezbędnych urządzeń. W obiekcie samochodowym znajdują się: akcesoria do pieców, lodówka, sofa, krzesło męskie, umywalka do rąk i twarzy, klimatyzacja, telewizor, sprzęt nagłośnieniowy i inne. Weź zestaw podróży "jedzenie, odzież i schronienie, linia" w ciele, to uświadomienie ci "w życiu podróżować, w życiu podróży" modernizacji produktów. Rv w pierwszej kolejności może zaspokoić potrzeby użytkowników i potrzeb odpoczynku, biurko i krzesło jest niezbędne. Zgodnie z różnymi potrzebami, mogą być wyposażone w różne wielkości i turystyczne łóżka samochodowe, takie jak szerokie luksusowe podwójne łóżko, standardowe podwójne łóżko, górne i dolne za pomocą pojedynczego łóżka, sofa lub stół, kombinacja złożonego łóżka, po użyciu skracalny zwrot łóżko i może w pełni zaspokoić spersonalizowane potrzeby. Odpoczynek po odpowiedniej żywności i napoju stanie się kolejną pilną potrzebą rozwiązania problemów. Nie martw się, samochód turystyczny z pełnym zestawem małej kuchni!

Sposób nakładania produktu

Najwcześniejszy pojemnik mieszkańca, wygląd zwykłego, prostego wyglądu pojemnika, nie ma na co zwracać uwagi; Styl jest jednolity, istnieje tylko kilka specyfikacji, zwykle używanych tylko na placu budowy, aby robotnicy mogli robić zbiorowe dormitorium; Dekoracja to nieelastyczny, jednolity tryb dekoracji, ujednolicony układ pomieszczeń wewnętrznych, jednolita konstrukcja drzwi i okien.
Wraz z rozwojem żywych jeden pojemnik na jeden pojemnik, aby przyciągnąć uwagę niektórych ludzi, żyją jeden pojemnik do kreatywnego projektowania, dzięki czemu można go wykorzystać w innych USES do zbiorowego wypadku w miejscu pracy, takich jak żyjący ludzie kontenerowce, żywe pojemniki kuchenne, żywe pojemniki WC itp. Pojawienie się tych kreatywnych żywych pojemników znacznie rozszerzyło wykorzystanie pojemnika, umożliwiając żywemu pojemnikowi odgrywanie ważniejszej roli.
Rosnące ceny domów doprowadziły niektórych ludzi do rezygnacji z planu zakupu zwykłych domów, a życie w obecności kontenera przyciągnęło ich uwagę, uważają, że żywy kontener w stosunku do średniej ceny domu jest bardzo tani, ale także mocny i trwały wystarczy, aby ludzie żyjący pojemniki, pojemnik mógł być normalnym życiem ludzi wykorzystywanych do indywidualnego mieszkania.

Nadaje się do magazynu, warsztatu, warsztatu, hali wystawienniczej, fabryki akwakultury, audytorium, biblioteki, sali lekcyjnej, sali wykładowej, sportu i gimnazjum, rynku, rezydencji itp. Ze względu na swoją niewielką wagę i krótki okres budowy, jest specjalnie dostosowany do wszystkich rodzaje budynków i starych budynków.

Szczegóły kontaktu
Hebei Kayi Building Material Technology Co.,LTD

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)